Методист просто приречений на творчість
«Не важливо, що саме ти робиш, важливо, щоби все, до чого ти торкаєшся, змінювало форму, ставало не таким, як раніше, щоб у ньому залишалася частинка тебе самого. У цьому різниця між людиною, яка просто стриже траву на галявині, і справжнім садівником»,- ці слова Рея Бредбері стали провідними у виступі методиста училища Червоної Л.М. на обласному онлайн-семінарі з проблеми «Система методичної роботи щодо розвитку професійних компетентностей педагога ЗП(ПТ)О», який відбувся сьогодні, 29 травня 2024 року. Темою виступу стали «Нетрадиційні форми колективної методичної роботи з педагогічними працівниками». Лариса Миколаївна представила яскраву палітру різноманітних і цікавих методичних заходів, що складають вагомий багаж роботи педагогічного колективу.